مدیریت نوین و پویا، تعهد به ارزش های انسانی و شایسته سالاری و بومی سازی تکنولوژی های روز دنیا و سرمایه گذاری در فراگیرسازی آن و اجرای پروژه های بزرگ، از جمله دستاوردهای این هلدینگ بین المللی است.

سیمان

صنعت ساختمان یکی از صنایع مادر و پیشرو در جهت تحقق جهش تولید و پویایی اقتصادی به شمار می‌آید که گستره و تنوع آن همواره در حال تحول است.

در این راستا دپارتمان صنایع ساختمانی هلدینگ بین‌المللی صدرا که سابقه حضوری درخشان به عنوان نماینده ایران در نمایشگاه بین المللی فناورهای نوین شهری در کارنامه خود دارد، در قالب رویداد “صدرا ۱۴۰۰” آخرین راهکارها و دستاوردهای خود، با هدف ارزش‌آفرینی اقتصادی و سودآوری بیشتر برای سازندگان و ایجاد جذابیت و رضایت برای خریداران ارائه گردید.

در این رویداد آخرین محصولات دانش بنیان، براساس نیاز روز صنعت ساختمان به خصوص در تسهیل تأمین مصالح استاندارد از قبیل (سیمان، میلگرد و دیوارهای نوین پیش ساخته و …)، تأسیسات، لوله و اتصالات، آسانسور و پله‌برقی، بی ام اس و هوشمندسازی، سامانه‌های بازدید مجازی و پیش فروش ساختمان مبتنی بر فناورهای وی آر و ای آر واقعیت افزوده، رونمایی و بررسی شد.

کشورهای بسیاری در جهان در حال توسعه زیرساخت های خود هستند و نیازشان به محصولات سیمانی در انواع پروژه‌های کوچک و بزرگ ازقبیل انواع ساختمان‌ها ، سدسازی، پیاده‌رو و جدول‌بندی، سازه‌های بلوک‌های و پروژه‌های دیگر درحال افزایش است.

در کشور ما هم علیرغم فعالیت حدودود ۷۰ کارخانه تولیدی سیمان، تأمین محصولات فله و پاکتی دز برخی فصول و ایام به ویژه ماه‌های پایانی سال فرایند تولید و توزیع دچار مشکل می‌شود و سازندگان با کمبود جدی تأمین این محصول مهم و پیش نیاز در تکمیل ساختمان‌ها مواجه می‌شوند که برودت هوا و محدودیت تخصیص گاز و برق مصرفی به کارخانجات تولید سیمان نیز تأمین این محصول را بسیار سخت تر نموده است!

در این راستا، هلدینگ بین‌المللی صدرا باتوجه به سرمایه‌گذاری در بخش بازرگانی و صادرات سیمان از مرحله کلینکر تا تولید و بسته‌بندی، توانمندی تأمین محصولات سیمانی باکیفیت در انواع تیپ‌ها و کاربردهای سازه‌ای در قالب بسته‌بندی فله یا پاکتی از نزدیکترین کارخانه سیمانی به محل پروژه را داراست که مزیتی ویژه برای انبوه‌سازان و پیمانکاران ساختمانی محسوب می‌شود و استمرار پروسه ساخت و ساز در طول سال را تضمین می‌نماید.

سیمان

کاتالوگ سیمان رویداد صنعت ساختمانی صدرا ۱۴۰۰

کاتالوگ

کاتالوگ صنایع ساختمانی صدرا ۱۴۰۰