محصولات

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

سازه های پیش ساخته

صنعت ساختمان یکی از صنایع مادر و پیشرو در جهت تحقق جهش تولید و پویایی اقتصادی به شمار می‌آید که گستره و تنوع آن همواره در حال تحول است.

در این راستا دپارتمان صنایع ساختمانی هلدینگ بین‌المللی صدرا که سابقه حضوری درخشان به عنوان نماینده ایران در نمایشگاه بین المللی فناورهای نوین شهری در کارنامه خود دارد، در قالب رویداد “صدرا ۱۴۰۰” آخرین راهکارها و دستاوردهای خود، با هدف ارزش‌آفرینی اقتصادی و سودآوری بیشتر برای سازندگان و ایجاد جذابیت و رضایت برای خریداران ارائه گردید.

در این رویداد آخرین محصولات دانش بنیان، براساس نیاز روز صنعت ساختمان به خصوص در تسهیل تأمین مصالح استاندارد از قبیل (سیمان، میلگرد و دیوارهای نوین پیش ساخته و …)، تأسیسات، لوله و اتصالات، آسانسور و پله‌برقی، بی ام اس و هوشمندسازی، سامانه‌های بازدید مجازی و پیش فروش ساختمان مبتنی بر فناورهای وی آر و ای آر واقعیت افزوده، رونمایی و بررسی شد.

 

بی‌تردید یکی از جدیدترین روش‌های ساختمان‌سازی استفاده از سازه‌های پیش ساخته است و این سازه‌ها می‌توانند جایگزین مناسبی برای آجر نما، آجر توپر رسی، سفال، پانل‌های فلزی، بلوک‌های گچی و … باشند.

با توجه به شرایط اقلیمی، فرهنگی و اجتماعی، روش سازه‌های پیش ساخته سبک ترکیبی، مناسب‌ترین روش برای کشور ما ایران تشخیص داده شده است. به طور مثال تکنولوژی‌های جدید، قیمت ساخت را بعضاً افزایش می‌دهند که باعث می‌شود چندان مورد استقبال و فراگیر نباشند اما روش سازه‌های پیش ساخته سبک نه تنها قیمت را بالا نمی‌برد بلکه در پروژه‌های انبوه‌سازی در نهایت موجب کاهش هزینه‌ها هم خواهند شد!

در این راستا، دپارتمان صنایع ساختمانی هلدینگ بین‌المللی صدرا با سرمایه‌گذاری در طراحی و ساخت دیوار صنعتی فوق سبک ترکیبی و ارائه محصولی بی‌بدیل در این رابطه، تحولی چشمگیر را رقم زده است!

سازه‌های پیش ساخته سبک برپایه فناوری‌های دانش بنیان

کاتالوگ سازه های پیش ساخته رویداد صنعت ساختمانی صدرا ۱۴۰۰

کاتالوگ

کاتالوگ صنایع ساختمانی صدرا ۱۴۰۰