مواد اولیه تولید

دپارتمان بازرگانی هلدینگ بین المللی صدرا با تجربه و تخصص کارشناسان مجرب در شناخت بازارهای بین المللی از بدو تأسیس با قدرت و چشم انداز روشنی در عرصه بازرگانی، منطقه ای و بین المللی حضور دارد که مهمترین رویکردهای آن عبارتند از:

بازرگانی داخلی

بازرگانی داخلی

هلدینگ بین‌المللی صدرا در بخش بازرگانی داخلی با اشراف بر بازار داخلی و شناخت نیاز کارخانه‌ها و مجموعه‌های فعال در حوزه تأمین مواد اولیه تولیدی صنایع، با بهره‌گیری از بهترین تولیدات داخلی و همچنین واردات کالاهای با درجه کیفی بالا با کسب رضایت کارفرمایان رزومه‌ای موفق در این زمینه کسب نموده است. مشتریان دائمی و رضایت کارفرمایان گواهی بر موفقیت این مجموعه در بازارهای داخلی دارد.

بازرگانی خارجی

بازرگانی خارجی

هلدینگ بین‌المللی صدرا در بخش بازرگانی بین‌الملل و انجام کلیه فعالیت های مربوط به واردات و صادرات با بهره‌گیری از تخصص تیم اجرائی در زمینه رصد بازارهای بین‌المللی و تأمین با کیفیت‌ترین مواد اولیه تولید داخل کشور و انجام مقدمات صادرات آن گام بزرگی در زمینه کارآفرینی و پیشرفت صادرات و اقتصاد کشور برداشته است. در این حوزه با صادرات کالا به کشورهای چین، عمان و … رزومه‌ای موفق در خصوص بازارهای بین‌المللی فراهم نموده است.

مصالح ساختمانی

مصالح ساختمانی

ادامه مطلب

مواد اولیه

مواد اولیه

ادامه مطلب