محصولات

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

آسانسور و پله برقی

صنعت ساختمان یکی از صنایع مادر و پیشرو در جهت تحقق جهش تولید و پویایی اقتصادی به شمار می‌آید که گستره و تنوع آن همواره در حال تحول است.

در این راستا دپارتمان صنایع ساختمانی هلدینگ بین‌المللی صدرا که سابقه حضوری درخشان به عنوان نماینده ایران در نمایشگاه بین المللی فناورهای نوین شهری در کارنامه خود دارد، در قالب رویداد “صدرا ۱۴۰۰” آخرین راهکارها و دستاوردهای خود، با هدف ارزش‌آفرینی اقتصادی و سودآوری بیشتر برای سازندگان و ایجاد جذابیت و رضایت برای خریداران ارائه گردید.

در این رویداد آخرین محصولات دانش بنیان، براساس نیاز روز صنعت ساختمان به خصوص در تسهیل تأمین مصالح استاندارد از قبیل (سیمان، میلگرد و دیوارهای نوین پیش ساخته و …)، تأسیسات، لوله و اتصالات، آسانسور و پله‌برقی، بی ام اس و هوشمندسازی، سامانه‌های بازدید مجازی و پیش فروش ساختمان مبتنی بر فناورهای وی آر و ای آر واقعیت افزوده، رونمایی و بررسی شد.

امروزه حمل‌و‌نقل عمومی راحت و ایمن در مجتمع‌ها و مراکز اداری و تجاری با آسانسورها و رمپ‌های متحرک استاندارد و هوشمند، به جزئی لاینفک از طراحی و ساخت پروژه‌های ساختمانی انبوه تبدیل شده است.

در این راستا، هلدینگ بین‌المللی صدرا با بهره‌گیری از فناوری پیشرفته و بهینه روز جهان و سرمایه‌گذاری مشترک در صنعت آسانسور و پله برقی کشور در جهت ارتقا سطح کیفی محصولات و هوشمندسازی این صنعت براساس نیاز و سفارش سرمایه‌گذاران و سازندگان و رضایتمندی مشتریان گام‌های موثری برداشته است.

این ایده‌ها می‌تواند حمل‌ونقل عمومی را در ساختمان‌های مسکونی، ادارات، هتل‌ها و مجتمع‌های تجاری آسان، سریع و ایمن نماید که در عین برخورداری از طراحی بصری منعطف و گسترده‌، شخصی‌سازی و امنیت را نیز برای مسافران به‌ارمغان بیاورد و همچنین موجب زیبایی بیشتر و تکمیل نمای ظاهر ساختمان هم بشود.

این آسانسورهای هوشمند، با استفاده از هوش مصنوعی جریان ترافیک را پیش‌بینی می‌کند و یاد می‌گیرد! وقتی که ازدحام و ترافیک به‌شدت تغییر می‌کند، سیستم کنترلی الگوهای جابجایی در طبقات را تغییر می‌دهد و برنامه روتین را طبق آن بهینه می‌کند.

از طرفی سیستم‌های کنترلی معمول به گونه‌ای هستند که مسافران باید در جمعیت منتظر بمانند تا به اولین آسانسور برسد و سعی کنند که دکمه موردنظر را بزنند تا بعد از سایر توقف‌ها به طبقه موردنظر برسند. اما با استفاده از سیستم‌های هوشمند مسافران مقصد خود را انتخاب نمی‌کنند و به آسانسوری که مناسب آنهاست، با کمترین تعداد مسافران و طبقات موردنظر هدایت می‌کند و به دلیل اینکه آسانسور مناسبی برای مسافر تعیین می‌شود، نقل‌وانتقال آرام و به‌ترتیب انجام می‌شود.

 

آسانسور و پله برقی

کاتالوگ آسانسور و پله برقی رویداد صنعت ساختمانی صدرا ۱۴۰۰

کاتالوگ

کاتالوگ صنایع ساختمانی صدرا ۱۴۰۰