محصولات

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

لوله و اتصالات

صنعت ساختمان یکی از صنایع مادر و پیشرو در جهت تحقق جهش تولید و پویایی اقتصادی به شمار می‌آید که گستره و تنوع آن همواره در حال تحول است.

در این راستا دپارتمان صنایع ساختمانی هلدینگ بین‌المللی صدرا که سابقه حضوری درخشان به عنوان نماینده ایران در نمایشگاه بین المللی فناورهای نوین شهری در کارنامه خود دارد، در قالب رویداد “صدرا ۱۴۰۰” آخرین راهکارها و دستاوردهای خود، با هدف ارزش‌آفرینی اقتصادی و سودآوری بیشتر برای سازندگان و ایجاد جذابیت و رضایت برای خریداران ارائه گردید.

در این رویداد آخرین محصولات دانش بنیان، براساس نیاز روز صنعت ساختمان به خصوص در تسهیل تأمین مصالح استاندارد از قبیل (سیمان، میلگرد و دیوارهای نوین پیش ساخته و …)، تأسیسات، لوله و اتصالات، آسانسور و پله‌برقی، بی ام اس و هوشمندسازی، سامانه‌های بازدید مجازی و پیش فروش ساختمان مبتنی بر فناورهای وی آر و ای آر واقعیت افزوده، رونمایی و بررسی شد.

لوله و اتصالات نوین چند لایه:

اگرچه تولید لوله‌های چندلایه که از ترکیب لایه‌های مختلف فلز و پلیمر ساخته می‌شوند چند سالی است در صنعت ساختمان مرسوم و متداول شده است اما این لوله و اتصالات به لحاظ تکنولوژی و فرآیند تولید هرکدام مزایا و معایبی دارند که بعضاً در سال‌های اول نصب و بهره‌برداری بروز می‌کنند و لذا تضمین کیفیت و کارآیی بلندمدت این محصولات مهم در صنعت ساختمان همواره مورد تأکید سازندگان و مهندسان ساختمان است.

در این راستا و پس از آسیب‌شناسی محصولات داخلی و خارجی موجود در بازار، دپارتمان صنایع ساختمان هلدینگ بین‌المللی صدرا با همکاری یکی از کارخانه‌های بزرگ تولیدی، نسل نوینی از لوله و اتصالات چندلایه را به بازار ارائه نموده که پس از تست‌های متعدد پرفشار و شرایط سخت، با اطمینان تضمین کیفیت و کارآیی را تا سال‌ها خواهند داشت!

این نوع محصولات، لوله‌های نسل جدید آلومینیوم‌دار بشمار می‌روند و دارای ساختاری متفاوت با لوله‌های آلومینیوم‌دار نسل قدیم (لایه آلومینیوم در وسط و جوش التراسونیک) می‌باشند.

 

لوله و اتصالات

کاتالوگ لوله و اتصالات رویداد صنعت ساختمانی صدرا ۱۴۰۰

کاتالوگ

کاتالوگ صنایع ساختمانی صدرا ۱۴۰۰