محصولات

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

سیستم تصفیه آب

صنعت ساختمان یکی از صنایع مادر و پیشرو در جهت تحقق جهش تولید و پویایی اقتصادی به شمار می‌آید که گستره و تنوع آن همواره در حال تحول است.

در این راستا دپارتمان صنایع ساختمانی هلدینگ بین‌المللی صدرا که سابقه حضوری درخشان به عنوان نماینده ایران در نمایشگاه بین المللی فناورهای نوین شهری در کارنامه خود دارد، در قالب رویداد “صدرا ۱۴۰۰” آخرین راهکارها و دستاوردهای خود، با هدف ارزش‌آفرینی اقتصادی و سودآوری بیشتر برای سازندگان و ایجاد جذابیت و رضایت برای خریداران ارائه گردید.

در این رویداد آخرین محصولات دانش بنیان، براساس نیاز روز صنعت ساختمان به خصوص در تسهیل تأمین مصالح استاندارد از قبیل (سیمان، میلگرد و دیوارهای نوین پیش ساخته و …)، تأسیسات، لوله و اتصالات، آسانسور و پله‌برقی، بی ام اس و هوشمندسازی، سامانه‌های بازدید مجازی و پیش فروش ساختمان مبتنی بر فناورهای وی آر و ای آر واقعیت افزوده، رونمایی و بررسی شد.

 

براساس آخرین گزارشات معتبر جهانی، ظرف ۳۰ سال آینده؛ ۴۵ کشور جهان در معرض خشکسالی شدید قرار دارند که متأسفانه کشور ما ایران در رتبه ۴ این فهرست خطرناک قرار دارد!

این بحران مهم و تبعات جبران‌ناپذیر آن، پژوهشگران حوزه تحقیقات آب را به فکر بهره‌گیری از فناوری‌های نوین و زیست پایه برای تصفیه و بازیافت آب‌های مصرفی انداخت که پس از یک دهه تحقیق و توسعه؛ نهایتاً تکنولوژی بایوکیوب به عنوان راهکاری چندمنظوره و بسیار مقرون به صرفه انقلابی در صنعت اصلاح پساب ایجاد کرد که به سرعت در حال پیاده‌سازی در اقصی نقاط جهان است.

هلدینگ بین‌المللی صدرا؛ با تطبیق فناوری بایوکیوب براساس اقلیم شناسی منطقه خاورمیانه و ایران، پروژه‌های موفق صنعتی و شهری متعددی حتی در نقاط صعب‌العبور و به دور از تأسیسات زیرساختی داشته است که در کنار، صرفه‌جویی منابع آبی، بهره‌وری بسیار و کاهش هزینه‌ها را به دنبال داشته است.

از مزیت‌های انحصاری این فناوری؛ سهولت نصب و بکارگیری و تطبیق با شرایط محیطی، اشغال کمترین فضا و مهمتر از همه بی‌بو بودن فرآیند تصفیه است که بایوکیوب را متمایز از دیگر سیستم‌های تصفیه نموده است که به عنوان فناوری پیشرو و پساب تصفیه شده را به دارایی با ارزش بدل می‌کند.

سیستم تصفیه آب بر پایه فناوری زیست پایه (بایوکیوب)

کاتالوگ سیستم تصفیه آب رویداد صنعت ساختمانی صدرا ۱۴۰۰

کاتالوگ

کاتالوگ صنایع ساختمانی صدرا ۱۴۰۰