مدیریت نوین و پویا، تعهد به ارزش های انسانی و شایسته سالاری و بومی سازی تکنولوژی های روز دنیا و سرمایه گذاری در فراگیرسازی آن و اجرای پروژه های بزرگ، از جمله دستاوردهای این هلدینگ بین المللی است.

مونومر استایرن

پلی استایرن معمولی (General Purpose Poly Styrene)

پلی استایرن معمولی، که با نام GPPS شناخته می شود، ماده ای است که از پلیمر مونومر استایرن تهیه می شود. این محصول جامد و شفاف، با فرآیند سوسپانسیون (تعلیق) تولید می شود. این محصول همچنین به عنوان پلی استایرن شفاف کریستالی نیز شناخته می شود و بسیار متفاوت از پلی استایرن مقاوم به ضربه (HIPS) است. GPPS با تبدیل شدن به شکل دانه ای، به طیف وسیعی از محصولات قابل تبدیل می باشد. این محصول دارای چندین ویژگی مفید مانند استحکام، مقاومت در برابر آب و هوا و غیره است که آن را برای استفاده در کاربردهای مختلف صنعتی ایده آل می کند. GPPS آزادانه و به راحتی جریان می یابد. پلی استایرن معمولی هزینه تولید بسیار پائینی دارد، به راحتی می توان آن را انبار کرد و به راحتی قالب گیری می شود. این ویژگی ها محصولات GPPS را همه کاره و قابل بازیافت می کند.

کاربرد:

از آنجایی که GPPS را می توان به راحتی قالب گیری کرد، از آن برای ساخت محصولات محصور کننده مانند اسباب بازی ها، قاب های سی دی، چوب لباسی، لیوان های پلاستیکی، تجهیزات فناوری اطلاعات(IT)، جعبه جواهرات و غیره استفاده می شود.

صنایع پزشکی از پلی استایرن معمولی برای ساخت لوله های آزمایشگاهی، محفظه کیت تست، محصولات تشخیصی، ظروف پتری، سینی های دستمال کاغذی و غیره استفاده می کند.

حتی بسیاری از تجهیزات خانگی مانند لوازم حمام و تجهیزات باغبانی از پلی استایرن معمولی استفاده می کنند.

ساخت اجزای یخچال مانند طبقه های تکه تکه (برای نگهداری تخم مرغ)  نیز به پلی استایرن معمولی نیاز دارد.

کالاهایی که کاربری روزانه و زیادی دارند مانند مسواک، ظروف مسواک، تخت خواب، جا قلمی، وسایل هندسی و غیره با استفاده از GPPS ساخته می شوند.

تمام صنایع عمده بسته بندی مواد غذایی، تبرید، صوتی/تصویری، لوازم الکترونیکی مصرفی، تجهیزات اداری، تجهیزات پزشکی و اسباب بازی ها به پلی استایرن معمولی نیاز دارند.