محصولات

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

سنگ و سرامیک

صنعت ساختمان یکی از صنایع مادر و پیشرو در جهت تحقق جهش تولید و پویایی اقتصادی به شمار می‌آید که گستره و تنوع آن همواره در حال تحول است.

در این راستا دپارتمان صنایع ساختمانی هلدینگ بین‌المللی صدرا که سابقه حضوری درخشان به عنوان نماینده ایران در نمایشگاه بین المللی فناورهای نوین شهری در کارنامه خود دارد، در قالب رویداد “صدرا ۱۴۰۰” آخرین راهکارها و دستاوردهای خود، با هدف ارزش‌آفرینی اقتصادی و سودآوری بیشتر برای سازندگان و ایجاد جذابیت و رضایت برای خریداران ارائه گردید.

در این رویداد آخرین محصولات دانش بنیان، براساس نیاز روز صنعت ساختمان به خصوص در تسهیل تأمین مصالح استاندارد از قبیل (سیمان، میلگرد و دیوارهای نوین پیش ساخته و …)، تأسیسات، لوله و اتصالات، آسانسور و پله‌برقی، بی ام اس و هوشمندسازی، سامانه‌های بازدید مجازی و پیش فروش ساختمان مبتنی بر فناورهای وی آر و ای آر واقعیت افزوده، رونمایی و بررسی شد.

در سال‌های اخیر و با توجه به افزایش قیمت کوپ سنگ خام و سایر هزینه های تولید، فرآوری به روش اسلب در دستور کار تولیدکنندگان و به خصوص صادرکنندگان سنگ قرار گرفته است.

دراین راستا، دپارتمان صنایع ساختمانی صدرا با سرمایه گذاری ویژه دراین عرصه و فرآوری اسلب های متنوع ساختمانی با استفاده از ماشین الات نوین و بکارگیری فناوری های پیشرفته برای عملیات ساب و اپوکسی و UV و … اسلب سنگ های ورقه ای چشم نوازی را به بازار ارائه می نماید.

اسلب صادراتی

کاشی و سرامیک

کاتالوگ سنگ های صادراتی

کاتالوگ انواع سنگ

کاشی و سرامیک

کاتالوگ کاشی و سرامیک رویداد صنعت ساختمانی صدرا ۱۴۰۰

کاتالوگ

کاتالوگ صنایع ساختمانی صدرا ۱۴۰۰